13 komentářů u „Pokus & Omyl #003“

 1. Aneb když někdo žalostně nemá nápady a chce dělat strip…

 2. Stonožko, tak se mi zdá, že „startuješ dřív než sedneš do auta“. Co takhle to nečíst? Po třech stripech už přece víš, že se ti to nelíbí. Mně se Pokus a omyl zdá dost v pohodě, výtvarno k tomu sedí. Neřežu se u nich smíchy, ale to nedělám ani u Garfielda, Dilberta či Calvina a Hobbese.

 3. Na tom snad není nic špatného vyjádřit svůj názor… Mně  to taky přijde jak kresebně, tak scénáristicky jako hovadina.

 4. Nečíst to je taky varianta, ale stejně by autor / vydavatel měl mít nějakou zpětnou vazbu z obou táborů.
  Já tenhle strip sice chápu jako pokus o intelektuální odezvu na kritiku minulých dvou, ale pokud je to tak, proč chce autor svoji deziluzi ze současného světa mermomoci šířit tímto způsobem? Od toho máme Televizní noviny…

 5. Nevadilo by,  že se to snaží být politické. Ale vzhledem k věku autora překvapuje ta angažovanost na úrovni třetí třídy. Kdyby to bylo vtipné, tak by se i kresba dala snést. Takhle je to jen WTF.

 6. Lenny: na tom fakt není nic špatného vyjádřit svůj názor. Jde o to, že Stonožka už svůj názor psal a zřejmě ho bude opakovat pokaždé, kdy se tu objeví nový díl. Což mi přijde dost otravný. Já taky nechodím na fórum Lucky Vondráčkový abych psal, že je to k….

 7. mě se strip líbí a kresebně je dost ok. zatím tu nevím o někom, kdo by tu dělal stripy v intencích peanuts nebo garfielda, vy snad ano? takže jen tak dál ;)

 8. Názor si tedy budu psát, protože tohle tu prostě nemá co dělat. Trapné politické satiry patří do podřadných novin, u kterých si Čecháčkové vylejvají zlost na politiky a rádi se jim posmívají, protože mají peníze – a přitom by se na jejich místech chovali úplně stejně. Zelený Raul, kterého považuji za naprostou spodinu českého komiksu má alespoň minimálně zajímavou kresbu, tohle nemá ani to.

 9. Zvláštní, že mluvíš o Čecháčkovství a vylévání zlosti, zatímco si sám nárokuješ patent na pravdu a nejvíc prudíš. Nikdo ti nebere právo na tvůj názor, ale jak vidíš, jsou tu lidi, kteří mají jiný. Já mám rád různorodost a jsem zvědavý, jak se ten strip bude vyvíjet.
  (Je mi jasný, že jsem se tímhle příspěvkem zařadil mezi napomínající správňáky, který všichni nesnáší, ale už mě začínáš srát.)

 10. Žádnej „patent“ si nenárokuju, prostě je tenhle strip neuvěřitelně nezábavnej a ubohej. Nikdy jsem nic o tom, že pravda je jen jedna, a to ta moje nepsal – takže se uklidni.

 11. Mně tenhle strip přijde úplně v pořádku. A taky jsem přesvědčený, že by autor měl dostat šanci celou sérii trochu rozjet, než do něj všichni začnou nadšeně kopat.

 12. No je teda pravda, že exitují stripy, jejichž komika je skrytá a člověk má možnost rozluštit ji až po přečtení nějakých deseti či více dílů… Třeba u takového Red Meatu se taky začnete řezat až po nějaké době. Tak uvidíme.

Komentáře nejsou povoleny.