Pokus a Omyl na KomiksFEST!u. A nebude to škoda papíru?

Nyní už to je jasné – hvězdou KomiksFEST!U nebude vrána, ale sova. No ona to sice sova tak úplně není, je to totiž Pokus, který se svým kamarádem Omylem vrací mezi své oblíbené čtenáře Komiksária, tentokrát ovšem v papírové podobě. V sobotu 27. října vychází sešit Pokus a Omyl – sebrané stripy s kompletní řadou, která je stále k vidění na stránkách Komiksária, a několika bonusy.

Publikace bude mít 52 stran čtvercového formátu o rozměrech 20 x 20 cm, barevnou obálku s laminem a náklad pouhých 77 číslovaných výtisků. Z nich bude ovšem možné koupit jen přibližně 50 kusů, a to za cenu 170 Kč. K sehnání budou Pokus s Omylem zatím jen příští sobotu na KomiksFEST!u na stánku nakladatelství Sýpka nebo objednávkou na adrese mpribyl@centrum.cz. Kdo chce, může si zarezervovat výtisk se svým oblíbeným číslem – k dispozici je většina čísel od 9 do 58. Číslo 3 s kresbou autora bude vydraženo na Aukru s výdělkem ve prospěch Komiksária.

2 komentáře u „Pokus a Omyl na KomiksFEST!u. A nebude to škoda papíru?“

  1. Pokus a Omyl jsem nikdy nepochopil… o co to vlastně autorovi šlo?:) Ale jak vidím, tak v tom asi něco je, když se to vydává i v tištěné podobě. Budu si to muset ještě jednou přečíst a hledat ten skrytý význam:)

  2. Už se moc těším! Ptát se „o co autorovi šlo“ je stejné jako ptát se o čem jsou Morrisonovi Invisibles. Jen houšť a větší kapky.

Komentáře nejsou povoleny.